Vyhněte se Komarek Systému, je to podvod

Komarek SystémMáme tu další nabídku na snadný výdělek aneb milionářem do dvou měsíců díky Komarek Systému a Honzovi Komarkovi.

Investiční podvody se u nás zdály být na ústupu, teď ale jeden z nich udělal velký návrat. Jmenuje se Komarek Systém.

Mohlo by se zdát, že je to úplně nový obchodní systém, ale není. Jak upozornil tento článek, prozrazuje ho výdělek 25000 Kč denně. Poprvé se totiž tento podvod objevil před třemi lety pod tímto názvem.

Po třech letech se vrací, ale nezbavil se všech odkazů na starou verzi. Takže ve videu můžete vidět obchodní platformu s 25 tisíc Kč denně, stejně tak podpis, který má zobrazovat jméno Honza Komarek, zobrazuje jméno Jan Šrámek z původní verze.

Je to tedy jen špatně udělaná kopie, ale podstatné je, že je to podvod, který z vás chce vytáhnout vaše peníze. Tvrzení o tom, že je to program zadarmo, je pohádka.

Jakmile jim totiž poskytnete své údaje, což určitě nedělejte, otevřou vám účet u nějakého pochybného brokera, který vás ihned začne agresivně tlačit ke vkladu peněz na účet, abyste začali obchodovat.

Takhle z vás vytáhnou vaše peníze, a pokud jim pošlete, už se k nim nikdy nedostanete. Budou vám jen říkat výmluvy, proč to nejde, a protože to bude pochybný broker s nedohledatelnými majiteli a provozovateli, pomoci se nikde nedovoláte.

Takže pozor, určitě Komarek Systém nijak nepoužívejte, žádná osobní data jim neposkytujte, žádné peníze jim neposílejte, je to podvod.

Pokud chcete zkusit skutečné obchodování na burze, začněte na demo účtu a učte se.

Recenze
Datum
Název
Komarek Systém
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *