Varování: SuperAlertsPro je podvod

Po delší době se do mé pozornosti dostal nový podvod, který se snaží využít binární opce. Stojí za ním Tomáš Brabec a jedná se o obchodní systém SuperAlertsPro.

Asi všichni bychom nejraději přenechali obchodování na systému, nejlépe automatickém, který by rozhodoval a obchodoval za nás, samozřejmě ziskově. A právě něco takového slibuje systém SuperAlertsPro.

Na základě svých zkušenosti s obchodováním jsem vůči takovým systémům skeptický, ale schválně jsem se na něj podíval detailně. A realita naplnila moje očekávání, generované signály pro vstupy do obchodů byly z dlouhodobého hlediska ztrátové.

Otestoval jsem 100 signálů, abych měl rozumný vzorek, a úspěšnost byla 47 procent. Nemusím dlouze vysvětlovat, že to při obchodování binárních opcí znamená ztráty. Je to tedy podvod, o tom není žádná diskuze.

Ještě jednou jsem se podíval na osobu Tomáše Brabce, který tento systém propaguje a prohlašuje se za jeho tvůrce. Brabec je údajně úspěšný obchodník, který v současnosti působí na amerických burzách. V normálních zdrojích jsem ale o něm nedokázal nic najít, což je zvláštní, protože o českých úspěšných obchodnících na burzách se většinou něco najít dá.

Tak jsem zkoumal dál a zjistil, že Supe Alerts Pro existuje v mnoha různých světových jazycích, třeba němčině nebo francouzštině. A pokaždé je jeho stránka téměř úplně stejná, dokonce i fotka obchodníka, výpisy s bankovních účtů a další věci, jen se mění jméno. Takže u fotky s tváří je místo jména Tomáš Brabec najednou Frank Neumann nebo třeba Antonie Leroi.

Tomáš Brabec podvodník Antoine-Leroi
Jako vejce vejci…

Tím jsem nabyl jistoty, že se jedná o prachsprostý podvod. Ještě jsem se zamyslel nad tím, co kdo z toho má, že něco takového dělá. SuperAlertsPro je ukazováno jako obchodní systém, který vydělává peníze u brokera Anyoption, ke kterému vás mimochodem Brabec odkazuje, takže se domnívám, že jde o nalákání nových obchodníků právě k tomuto brokerovi.

Jde tedy o to, že si u něj otevřete účet, složíte na něj peníze a pak je obchodováním podle těch jejich signálů rychle proděláte. Takže se tomu vyhněte. Vydělávat peníze na binárních opcích můžete, ale musíte obchodovat sami podle vlastního systému, který si připravíte a otestujete, jinak to nepůjde, nikdo vám vydělávat peníze zadarmo nebude.

Recenze
Datum
Název
SuperAlertsPro
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *