Varování, Pattern Trader je podvod!

Tato Pattern Trader recenze vám vysvětlí, proč se jedná o podvod, jehož cílem není vám peníze vydělat, ale prodělat.

O čem to je – sliby

Pattern Trader v testu neobstálKdo by chtěl, aby mu počítačový program vydělával 2200 euro denně? Otázka by spíš měla znít, kdo by nechtěl, zvlášť pokud je ten program zadarmo. Pavel Buřič se nám snaží namluvit, že takový program má, jmenuje se Pattern Trader.

A co uděláte, pokud máte vysoce ziskový program na binární opce? Budete ho rozdávat do světa zadarmo. To nezní moc logicky, že? Ovšem přesně tohle tvrdí Buřič, že vám dá svůj výdělečný obchodní program zadarmo.

Skutečné recenze Pattern Trader hovoří jinak

Podmínky podvodu
Bez vkladu to nepůjde.

Dal jsem si tu práci a analyzoval tento program, přičemž jsem ihned spatřil znamení podvodu, další pak najdete v článku Drzý podvod: Pattern Trader – recenze s důkazy.

V první řadě Pavel Buřič neexistuje, není to žádný obchodník binárních opcí s programem, který by fungoval automatizovaně a vydělával peníze. Zjistit to bylo velmi snadné, protože když si otevřete německou verzi programu, najdete jméno Philipp Schneider, a když si otevřete anglickou verzi, uvidíte jméno Jeff Robins.

Takže typický podvod s vymyšleným příběhem a fiktivní postavou.

Pak tu máme údajné recenze uživatelů tohoto programu. Realita je stejná jako s Buřičem, opět se jedná o fiktivní postavy, přičemž tentokrát podvodníci posbírali fotky různě po internetu a přidali je k recenzím, aby ty zkušenosti vypadali důvěryhodně.

Ale opět lze snadno dohledat, že ty fotky jim nepatří. To je další důkaz podvodu.

Jak to tedy je?

Co tedy můžete od Pattern Trader očekávat? Ztráty a zas jen ztráty. Protože ten program vám neaktivují, dokud nepošlete peníze na účet u jimi určeného brokera. Obchodovat vás tedy nechají jen na živo s vlastními penězi.

A jelikož je ten program naprosto bezcenný a ztrátový, peníze vám ve finále prodělá a vy už je nikdy neuvidíte.

Shrnutí

Pattern Trader je klasický podvod postavený na zneužití binárních opcí, bude chtít prodělat vaše peníze!

Pokud chcete vydělávat peníze binárním obchodování, začněte ne demo účtu zadarmo u regulovaného brokera, kde si můžete vše vyzkoušet bez rizika.

Učte se na demu, dokud nebudete umět obchodovat ziskově. Teprve pak můžete přejít na obchodování s vlastními penězi.

Recenze
Datum
Název
Pattern Trader
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *