Tomas Vlas podvodník s hoaxem o binárních opcích

tomasvlasDnes se podíváme na další z podvodů, které zneužívají binární opce a škodí jim. Je pod ním podepsaný podvodník Tomas Vlas, i když je krajně pravděpodobné, že se jmenuje úplně jinak.

Vlast vypráví dojemný příběh, jak rychle zbohatnul obchodováním binárních opcí u brokera Anyoption. Je to ale celé výmysl, tento člověk neexistuje a celá jeho stránka je jen pouhou kopií jiných, některé najdeme i v zahraničí.

V podstatě se jedná o placenou reklamu brokerovi, proto ten příběh, aby vás rychle přesvědčil k otevření obchodního účtu, a Anyoption tak získal nového klienta. Pročetli jsme internetové diskuze a jméno Tomas Vlas je velmi zprofanované, svůj příběh propaguje tak, že rozesílá spam. Aby lidi přilákal na své stránky, využívá různé texty.

Nenechte se tím ale zbytečně odradit od binárních opcí. Pokud jste někdy přemýšleli, jak vydělávat peníze z domova, tohle je příležitost pro všechny. Ale nepůjde to samo, musíte se to nejdřív naučit. Výhodou je, že můžete použít demo účet a vyzkoušet si binární obchodování bez rizika.

Recenze
Datum
Název
Tomas Vlas
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *