Srovnání brokerů binárních opcí

Nastalo několik změn na poli obchodováních binárních opcí, a tak nebude na škodu si udělat malou rekapitulaci a srovnání brokerů, aby bylo zřejmé, kde se dá obchodovat.

Čeština

Poté, co se majitelé rozhodli uzavřít brokera Optiontime a soustředit vše na Topoption, je Topoption asi jediným důvěryhodným brokerem, který má platformu, stránky i podporu v českém jazyce. Kdo se tedy bez češtiny neobejde, nemá moc na výběr.

Návratnost

Topoption patří také mezi brokery, u nichž je návratnost investic do opcí nejvyšší, ještě o trochu lépe na tom je OptionsClick. Pokud jste tedy úzce zaměřeni na pár aktiv a nemůžete je střídat, stojí za to se podívat, kde na nich dostanete nejvyšší procenta.

Druhy opcí

Zřejmě nejširší nabídku opcí má 10Trade, najdete u něj všechno možné od high/low, přes touch až po žebřík. Dobře jsou na tom i ostatní, jen IQ Option nabízí jeden základní druh opcí high/low. Stockpair vynikne svými KIKO opcemi, které nemá nikdo jiný.

Demo zdarma

Bezplatné demo zůstává výsadou IQ Option, takže kdo si chce binární opce vyzkoušet, aniž by někam musel převádět peníze, měl by zamířit k IQ Option, kde dostane demo bez dalších závazků.

Regulace

Většina nově vznikajících brokerů je stále neregulovaných, ale roste i počet regulovaných a všechny společnosti v následující tabulce jsou regulované.

BrokerMin. vkladMin. obchodPojištěný vkladRegulaceČeštinaDemo bez vkladu peněz 
IQoption$10$1AnoAnoNeAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení.

Recenze
Datum
Název
Brokeři binárních opcí
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *