Špatné zkušenosti s AlgoCashSystem

AlgoCash SystemE-mailem mi přišlo pár dotazů na obchodní systém AlgoCashSystem, zřejmě se mu teď dostává hojné reklamy.

Název prezentace je AlgoCashMaster a AlgoCashSystem je program na obchodování, který spustíte v obyčejném internetovém prohlížeči. Jeho úkolem je obchodovat binární opce za vás, což znamená, že nemusíte vůbec nic dělat, obchodní pozice otevírá sám.

A v prezentaci se od Martina Nováka dozvíte, že tento systém dokáže generovat stovky tisíc měsíčně. A to zadarmo, stačí, když se registrujete.

AlgoCashSystem nesmysl

Neustále mě fascinuje, jak někdo může věřit takovým nabídkám. Je reálně možné, aby vám někdo vydělával stovky tisíc měsíčně jen tak, zadarmo, aniž byste museli cokoliv dělat? Jestli si to myslíte, je mi líto, ale měli byste zpátky do školy a nastudovat si něco o tržní ekonomice.

Je to samozřejmě podvod, poznal jsem to hned na první pohled. Prapodivně slepená prezentace AlgoCashMaster je podezřelá ze všech úhlů pohledu a potvrdil jsem si to hned v první recenzi, na kterou jsem narazil.

Obvyklým trikem jsou smyšlené a příběhy a zkušenosti, ale co mě fakt rozesmálo, je, jak tam autoři zapomněli loga předchozího podvodu (podrobnosti tady). No a velkou parádou je, že v závislosti na tom, jak se proklikáte nabídkou po registraci, můžete se dostat do starého známého podvodného obchodního systému EZTradingBot (více informací tady).

AlgoCashSystem tedy sám na sebe prozrazuje, že je to podvod, i když chápu, že nezkušení uživatelé, kteří se s binárním obchodováním předtím nikdy nesetkali, nemusí tyto prvky rozpoznat.

Není tedy vůbec třeba tento systém testovat, protože byl otestován ve své předchozí verzi už mnoha uživateli, a zkušenosti a výsledky byly velmi negativní. Princip je ten, že budete muset vložit peníze na obchodní účet, a ty vám pak ta jejich strategie prodělá, takže se k nim už nikdy nedostanete.

Shrnutí

AlgoCash System je podvod, který zneužívá binární opce ve svůj prospěch. Nejenže je to vidět rovnou z jeho prezentace, ale potvrzují to i zkušenosti uživatelů. Takže velká stopka, nepouštějte se do něj a nedávejte mu své peníze.

Ti z vás, kdo se prostřednictvím této nabídky poprvé dozvěděli o binárních opcích, vězte, že se jedná o standardní investiční nástroj, který je velmi jednoduchý na pochopení, stačí správně předpovědět, kterým směrem se pohne cena. Vyzkoušet si to bez rizika můžete na demo účtu.

Pak se můžete rozhodnout, jestli je to něco pro vás a jestli budete pokračovat, rozhodně ale nikdy neobchodujte hned se svými penězi, nejdřív se musíte naučit obchodovat právě na demu.

Recenze
Datum
Název
AlgoCash System
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *