Recenze brokera binárních opcí IQoption

IQoption obchodní platforma
Obchodní platforma opravdu stojí za vyzkoušení.

Před časem se na poli brokerů binárních opcí objevil nový broker jménem IQoption (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení). Sídlí na Kypru a má licenci CySecu a ČNB, tudíž je plně regulovaný, včetně pojištění peněz na obchodním účtu.

IQ Option je ale jiný než většina brokerů. Nechal si naprogramovat vlastní obchodní platformu, která z mého pohledu patří mezi ty nejlepší. Umožňuje zobrazení více grafů najednou, vkládání různých ukazatelů, rychlý výběr aktiv a obsluhování celého obchodního účtu.

Sice se jedná o webovou aplikaci, ale když obchodujete, máte skoro pocit, že se jedná o samostatný software. K dokonalosti jí podle mě schází jen možnost zobrazovat vyšší time frame a více historie, jinak bych jí asi neměl co vytknout. Je stabilní a rychlá.

Samotného brokera jsem si prověřoval, jak to jen na internetu jde, hledal jsem v diskuzích zkušenosti ostatních obchodníků, a jsou většinou pozitivní. Nikde jsem nenarazil na žádný důkaz o podvodu nebo manipulacích s cenou nebo třeba o blokování výběrů peněz. Zdá se tedy, že se jedná o důvěryhodného brokera.

Jednou z jeho velkých výhod je, že poskytuje bezplatné demo na binární opce, prostě bez vkladu peněz, jako to chtějí ostatní firmy. Takže si ho můžete vyzkoušet klidně hned teď a nikam nic neposílat.

Po pravdě chvíli mi trvalo, než jsem se zorientoval v ovládání obchodní platformy, ale pak už to bylo v pohodě. Tento broker se určitě dá použít na demo trénování, i když nabídka aktiv je omezená, plnou dostanete až u reálného účtu. Ale pořád je to mnohem lepší, než co nabízí ostatní.

Je také třeba vědět, že v nabídce je jen typ binárních opcí, a to High/Low v různě dlouhých expiracích.

Reálné účty na obchodování mají dva typy, ten základní je s vkladem pouhých 10 dolarů, ten VIP s vkladem 1000 dolarů. Pak ale máte určité výhody, jako expresní výběry peněz na svůj účet.

Když tuto recenzi shrnu, tak IQoption (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) se mi jeví jako velmi zajímavá alternativa k etablovaným brokerům, zejména díky demu bez vkladu a možností si otevřít skutečný účet už za 10 dolarů. Minimální obchod je jen 1 dolar, takže se dá opravdu začít s minimálním rizikem a obchodování je dobře škálovatelné.

Recenze
Datum
Název
IQoption broker binárních opcí
Hodnocení
41star1star1star1stargray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *