Recenze Akademie Wagnera – jasný podvod na binárních opcích

akademie wagnera recenzeVojtěch Wagner slibuje coby autor Akademie Wagnera velké zisky z obchodování binárních opcí. Co je na tom pravdy, odhalí tato recenze.

Vojtěch Wagner má být člověk, který dříve měl problémy s nedostatkem peněz, ale pak zbohatl binárním obchodováním. A protože je lidumil, rozhodl se zdarma učit další lidi, jak tímto způsobem vydělávat peníze.

Údajně už více než 11 tisíc lidí díky němu vydělává desítky tisíc korun měsíčně. Naučili se to v Akademii Wagnera.

Akademie Wagnera je podvod

zkusenosti
Zdroj: Opcebinarni.cz

Celý výše popsaný příběh je samozřejmě vymyšlený, žádný Vojtěch Wagner ani Akademie Wagnera, která by lidi učila obchodovat ziskově, neexistuje. Jedná se o pouhý klon Abramovičovy Akademie.

Zkušenosti jsou v tuto chvíli už s oběma projekty, a jsou výhradně negativní, lidé kvůli těmto podvodům prodělali mnoho peněz.

Tato recenze obsahuje řadu důkazů. V první řadě fotka Vojtěcha Wagnera je z databanky, což dokazuje, že se nejedná o reálného obchodníka, který by zbohatl binárním obchodováním, natož aby vás mohl něco naučit.

Pak jsou tu recenze, které popisují zkušenosti údajných uživatelů Akademie Wagnera, ale opět se nejedná o skutečnost. Fotky jsou také z databanky, navíc úplně ty stejné příběhy byly použité u předchozího podvodu.

O čem to je

Pokud chcete vědět, co je Akadamie Wagnera, je vám určen tento odstavec. Po registraci do Akademie Wagnera vám jak první bude řečeno, že si musíte otevřít obchodní účet u konkrétního brokera a vložit na něj peníze. Protože za to dostanou podvodníci provizi. To je celý účel tohoto programu.

Závěr

Závěr recenze Akademie Wagnera nemůže být jiný, než že se jedná o podvod, který je připraven vám prodělat peníze.

Nikdy nevěřte nikomu, kdo vám slibuje zisky na binárních opcích, ale jako první věc po vás chce poslat peníze určitému brokerovi, kterého jste si nemohli vybrat.

Lepší je věnovat čas testování na demo účtu, kde se můžete skutečně naučit obchodovat ziskově.

Recenze
Datum
Název
Akademie Wagnera
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *