Proč je Profits Maker podvod – zkušenosti

Jelikož se objevil další podvod na binárních opcích jménem Profits Maker, rozhodl jsem se napsat tuto recenzi.

Sliby chyby

Jsem si téměř jistý, že hlas, který uvádí video Profits Makeru, jsem slyšel už u jiných podvodů. Nicméně ten člověk, který se ani nepředstaví, slibuje, že pomoci programu Profits Algorithm budete vydělávat tisíce dolarů denně.

A aby toho nebylo málo, ten program je zadarmo, tedy alespoň na první tři měsíce, pak se platí procentní poplatek ze zisků. Ale tento scénář nikdy nenastane, tím si můžete být jistí, do tří měsíců vám Profits Maker účet zlikviduje.

Software

Profits AlgorithmPodíval jsem se na program Profits Algorithm, abych zjistil, jak má vydělávat peníze na binárních opcích. Ale moje zkoumání bylo rychle u konce, protože jsem okamžitě poznal EZ Trading Bot, který byl mimo použit také podvodem Algo Cash Master.

Takže nebylo co testovat, zkušenosti s tímto programem jsou, a to velmi negativní, ztrácí peníze.

Trade Verify

Sice jsem věděl, že výsledky Profits Algorithmu jsou naprostým výmyslem, ale chtěl jsem vidět, co ověřoval Trade Verify, který je ve videu zmíněn. Ale opět nebylo co zkoumat, protože stránky TradeVeify.net jsou nedostupné nebo neexistují, takže další lež.

V této recenzi Profits Maker jsem se pak dočetl, že Trade Verify existoval a že to byl web také vytvořený podvodníky.

Zkušenosti

Zkušenosti s Profits MakerTed už je nad slunce jasné, že i údajné zkušenosti s Profits Maker, které jsou k vidění ve videu, jsou totálním výmyslem. Fotky jsou z fotobanky a příběhy doplněné k nim jsou naprostou fikcí. Reálné zkušenosti jsou takové, že tento program prodělává peníze.

Shrnutí

Profits Maker a Profits Algorithm vytváří jeden velký podvod, který vám peníze nevydělá, nýbrž prodělá. Zadarmo rozhodně není, protože musíte použít své vlastní peníze, aby se software aktivoval.

Pokud si chcete vyzkoušet binární opce skutečně zadarmo, udělejte to na demo účtu. Na něm uvidíte, jak obchodování funguje a co se musíte naučit, abyste skutečně vydělávali peníze.

Recenze
Datum
Název
Profits Maker a Profits Algorithm
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *