Pozor! Vydělávej s Filipem je podvod. Zkušenosti v této recenzi

Vydělávej s Filipem webFilip Horák tvrdí, že v rámci jeho programu Vydělávej s Filipem můžete vydělávat 100 tisíc Kč týdně. Ale je to lež.

Když už se zdálo, že podvody s binárními opcemi v České republice utichly, přišel nový jménem Vydělávej s Filipem. Představuje ho Filip Horák, který sám o sobě hovoří jako o úspěšném obchodníkovi, který zdokonalil obchodní algoritmus, jenž získal od firmy GeniusTech.

Tento obchodní algoritmus zakomponoval do obchodního softwaru, který vydělává 100.000 Kč týdně. A světe div se, tento program můžete v rámci testování získat zadarmo. Opravdu?

Vydělávej s Filipem podvod

Bylo velmi snadné zjistit, co je tento program zač. Našel jsem recenzi Vydělávej s Filipem, která přináší důkazy o podvodu.

Filip Horák neexistujeV první řadě je třeba zmínit, že se jedná pouze o přeloženou kopii zahraničního podvodu 50k a Week (50.000 Kč týdně). Ačkoliv obě verze používají naprosto stejný příběh, v té české o vypráví Filip Horák, v té anglické Josh Harris. Tím je dokázáno, že oba jsou vymyšlené osoby, které neexistují, natož aby úspěšně obchodovali binární opce.

Pokud jde o zkušenosti s Vydělávej s Filipem, ty recenze, které vidíte na stránkách toho programu, jsou také naprosto vymyšlené. Napsali si je sami provozovatelé tohoto podvodu.

To ale neznamená, že se nelze dopátrat zkušeností skutečných uživatelů tohoto programu. Je totiž založený na softwaru, který v zahraničí používá celá řada podvodů, takže opravdových recenzí je mnoho. A hádejte, jak vypadají? Samozřejmě jsou to všechno stížnosti lidí, kteří přišli o peníze.

Nebo jste skutečně věřili, že vám někdo bude vydělávat 100 tisíc korun týdně zadarmo? Ten Horákův příběh je naprostá pohádka, program bude vždy „zadarmo“ a nikdy se nebude prodávat za peníze, údajně omezený počet míst v testovací fázi je jen umělý nátlak, abyste se registrovali bez přemýšlení.

Protože to přesně podvodníci potřebují, abyste nepoužili vlastní rozum, registrovali se a… vložili vlastní peníze na obchodní účet u konkrétního brokera! Proč? Protože podvodníci jsou placeni tímto brokerem za přivádění nových platících zákazníků, to je oč tu běží.

Proto jsem uvedl do uvozovek slovo zadarmo, co se týče toho obchodního programu, bez vašeho vkladu totiž nebude aktivní, nebude možné ho použít. Takhle z vás vylákají peníze, takhle o ně přijdete.

Hodnocení

Vydělávej s Filipem je obyčejný podvod, který z vás vyláká vaše peníze a prodělává vám je prostřednictvím podvodného obchodního programu.

Nenechte se zmýlit, vydělávat peníze burzovním obchodováním možné je, ale nikdo to za vás nebude dělat zadarmo. Musíte se to sami naučit, vyzkoušet si to můžete na demo účtu zadarmo.

Uvědomte si ale, že burzovní obchodování je riskantní, peníze můžete vydělat, ale i prodělat, takže se do obchodování se skutečnými penězi nepouštějte, pokud si nebudete jistí, že víte, co děláte.

Recenze
Datum
Název
Vydělávej s Filipem
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *