Pozor na podvod Free Diamond App

freediamondappUž delší dobu se mi opakovaně do e-mailové schránky vrací nevyžádaná reklama na Free Diamond App, což má být zázračně ziskový obchodní systém na binární opce. Je to ale obyčejný podvod.

Na stránkách té aplikace je video, ve kterém jakýsi Andrew vypráví vymyšlený příběh o tom, jak se svými přáteli burzovními obchodníky dal dohromady obchodní systém, který umí pohádkově vydělávat na binárních opcích.

Neschází ani teleshoppingové upozornění, že normálně tato aplikace stojí trilión korun, ale pokud si objednáte ještě dnes, nebude stát ani trilión, ani zilión, ani milión, ale nulu! Jak neuvěřitelně výhodně! Dělám si z toho pochopitelně srandu, ale v tomto duchu je Free Diamond App skutečně prezentován.

Je to samozřejmě nesmysl, a také proto o tom píšu. Poprvé jsem spam o tom dostal už před několika měsíci, a pořád je to zadarmo, nikdy po vás nic platit chtít nebudou. Tak to tvrdí. Ve skutečnosti je to ale jen na oko, protože si budete muset otevřít obchodní účet na binární opce a vložit na něj minimálně 250 dolarů, tedy víc než 5 tisíc korun.

Jinak obchodovat nemůžete. A v tom je ten háček, nemůžete si to vyzkoušet jinak, než že vložíte do obchodování peníze. A jak to s nimi dopadne? Ten systém vám je prodělá a přijdete o ně. To je cena, kterou zaplatíte.

Celé je to podvod buď přímo nějakého brokera, který si takhle honí nové klienty, nebo je to špinavá reklamní kampaň, za kterou broker někomu platí. Cílem je prostě vás obrat o peníze, takže se tomu určitě vyhněte.

Podvodů, jako je Free Diamond App, jsem na binárních opcích viděl už celou řadu, takže pozor, tohle určitě není jediný. Cokoliv podobně formulované jako tohle bude to samé.

Pokud chcete obchodováním vydělávat, musíte obchodovat sami a u spolehlivého brokera.

Aktualizace: Kdybyste mi nevěřili, jako podvod to označili i jiní: http://opcebinarni.cz/recenze-free-diamond-app-na-binarnich-opcich

Recenze
Datum
Název
Free Diamond App
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *