Pozor na podvod BinaryBotPro a Pavla Kováče

binarybotpro
Důkaz, že je to celé výmysl, ten člověk neexistuje.

Další z podvodných systémů, který zneužívá binární opce, se jmenuje BinaryBotPro a propaguje ho údajný obchodník Pavel Kováč s měsíčním příjmem přes 30 tisíc eur.

Na první pohled je zřejmé, že jde o ne úplně zdařilý překlad zahraničních stránek. A skutečně, chvilka pátrání přinesla stejnou stránku v jiných jazycích. Nejvtipnější na tom je, že z Pavla Kováče je najednou Carlo Antonelli, David García nebo Matt Evans. Přitom všechno ostatní zůstává stejné od fotek až po výpisy z bankovních účtů!

To je nejlepším důkazem, že obchodní systém BinaryBotPro je podvod, kterému byste se měli co největším obloukem vyhnout.

A co vlastně tento systém slibuje? V recenzi se uvádí, že vám bude obchodovat váš obchodní účet a vydělávat peníze, sám a zadarmo. To samo o sobě zní jako pohádka a pohádka to samozřejmě je. Našli jsme na toto téma fórum a příslušná diskuze, ve které uživatelé publikovali své zkušenosti, jasně ukázala, že je to systém prodělečný.

V podstatě se jedná jen o podvodnou reklamu brokera Anyoption. Stačí si v adrese v prohlížeči umazat /cz/ a ocitnete si přímo na stránkách tohoto brokera, což jasně dokazuje, že za tím stojí právě on. Snaží se takto si získat nové obchodníky.

Poučení je stejné jako u všech těchto podvodů, nevěřte žádným systémům, které mají zadarmo obchodovat za vás. Jestli chcete obchodováním binárních opcí vydělávat peníze, musíte se ho naučit a provozovat sami u důvěryhodného brokera.

Recenze
Datum
Název
BinaryBotPro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *