Podvodník Tomáš Stodola – co říká o binárních opcích?

Tomáš Stodola binární opceSice nevím, kdo a kdy to začal, ale zdá se, že podvodné příběhy s binárními opcemi se šíří internetem, jsou bezostyšně kopírované, za jedním stojí údajný Tomáš Stodola.

Když se na jeho stránku, na jejíž propagaci využívá spam, podíváte, je zřejmou kopií webu, který má Tomáš Vlas. Je to tedy stejný hoax, ten příběh kamioňáka, který zbohatnul obchodováním binárních opcí, je vymyšlený.

Navíc přesné kopie těchto stránek existují i v zahraničí, jednou se ten člověk jmenuje Edgar Morgan, jindy Paul Junker nebo třeba Miguel Basto.

Objevná prohlášení, jako že „se dá růst a pokles ceny krátkodobě spolehlivě předpovídat“ jsou samozřejmostí. Jeho zázračná metoda spočívá v tom, že když cena roste, nakupuje, když klesá, tak prodává, a když jde do strany, neobchoduje.

Vtip je v tom, že jeho obrázky nedávají moc smysl, to, co označuje za rostoucí trend, určitě rostoucí trend není. Je to jen jeden z mnoha důkazů, že Tomáš Stodola binární opce neexistuje.

Další zajímavostí je, že kromě několika brokerů binárních opcí své čtenáře také posílá k jednomu forexovému brokerovi, kde opce obchodovat nemůžete. Prostě naprostý guláš, který svědčí o tom, že hlavním úkolem jeho podvodné stránky je dělat placenou reklamu.

Nevím, jestli makléřské společnosti o těchto jeho praktikách vědí, v každém případě je jisté, že Stodola je fiktivní postava a autor těch stránek o obchodování neví nic, jen si nechá platit za reklamu od brokerů.

Obchodování binárních opcí je složitostí a celý kumšt tkví právě v tom, abyste se naučili rozpoznávat trendy a obchodovali podle nich. Nikdy nebudete mít úspěšnost 100 nebo 90 procent, ale to vůbec nevadí, stačí 60 a budete vydělávat. Ale musíte se učit a trpělivě trénovat, abyste dosahovali zisků.

Poznámka: Aktualizované informace k webu Tajný Výdělek najdete v recenzi Tomáš Stodola podvodník.

Recenze
Datum
Název
Tomáš Stodola
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *