Optionavigator – zkušenosti a diskuze o systému

option navigatorMožná ani nemusíte nic vědět o binárních opcích, přesto teď pátráte po tom, co je zač Optionavigator. Taky jsem dostal spam na tento systém, prošel jsem si všechny možné diskuze a přečetl zkušenosti ostatních lidí, a teď můžu s klidem říct, že jde o podvod.

Má se jednat o automatický obchodní systém na binární opce, který vám bude sám vydělávat peníze. To mě pochopitelně hned zarazilo, a to už proto, že je nabízen zadarmo.

Údajně na něm vydělává hodně peněz Martin Kozel z Prahy, píše o tom jakási Sára Dudek. Jenomže ouha, stejný článek jsem našel se stejnými fotkami v cizích jazycích a z Martina Kozla byl najednou Edward Green nebo třeba Edo Biemans. Prostě podfuk, stejnou stránku s příběhem o obchodníkovi, kterému Optionavigator vydělává, přeložili do několika různých jazyků.

Když jsem si pak našel diskuze o tomto systému, lidé, kteří to zkusili a svěřili mu své peníze, respektive brokerovi EZTrader, přišli o ně, protože ten systém je prodělečný. Takové jsou zkušenosti reálných obchodníků, našel jsem je částečně na českých, ale především na zahraničních diskuzních fórech.

Recenze
Datum
Název
OptioNavigator
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *