Obrovský podvod: Obchodní Ústav Martina Kollára v recenzi

V této recenzi Obchodního Ústavu Martina Kollára se dozvíte, proč se jedná o nebezpečný podvod, který vám může prodělat peníze.

Binární opce jsou velmi zajímavým obchodním nástrojem, protože se dají velmi snadno pochopit. Když víte, že se stačí rozhodnout správně mezi dvěma možnostmi, abyste vydělali peníze, je jednodušší se soustředit na to podstatné.

Ovšem ani tak není snadné dosahovat dlouhodobě zisků. A tady přichází na scénu Martin Kollár a jeho Obchodní Ústav, ve kterém se máte naučit, jako obchodovat ziskově.

kollar-martin
Zdroj: Recenze A1Finance.cz

Jenomže pozor, jak jsem se dozvěděl v recenzi Obchodního Ústavu na Czinvestor.cz, jedná se o kopii dobře známých podvodů Abramovičova Akademie a Wagnerova Akademie. Oběma jsem se už zabýval a v podstatě jde o to, že jsou to naprosto fiktivní organizace, které neučí, jak obchodovat s binárními opcemi, ale zabývají se dohazováním nových zákazníků brokerům, a to pochopitelně za provize.

U Obchodního Ústavu Martina Kolláře je to naprosto patrné. Tak za prvé jeho fotka je z fotobanky, nejedná se tedy o tvář člověka, který za ústavem skutečně stojí. Podívejte se na obrázek a uvidíte sami.

recenzeZa druhé recenze publikované na webu ústavu jsou falešné, fotky jsou také z fotobanky, nejedná se o reálné uživatele.

Stejně tak článek od Zbyňka Nožky na Wallet Magazine je jen reklamním textem, který má podpořit Kollářův podvod. Nejedná se o skutečný internetový magazín a skutečného novináře. Všechny odkazy v magazínu vedou jen na prodejní stránku ústavu.

Proto pokud jsou vám vaše peníze drahé a nechcete je vyhodit z okna, určitě nevěřte Kollářovi a neobchodujte podle toho, jak vám řekne Obchodní Ústav.

Kdokoliv vám radí, že máte začít obchodovat binární opce rovnou s vlastními penězi, vám neradí dobře. Začínat byste vždy měli na demo účtu, kde dostanete k dispozici virtuálními peníze, se kterými můžete testovat bez rizika a učit se obchodovat ziskově.

A jako vždy také platí, že pokud vám někdo slibuje, že vám bude vydělávat peníze zadarmo nebo vás zadarmo naučí vydělávat peníze, měli byste být velmi opatrní a hlídat si vlastní peněženku / účet.

Recenze
Datum
Název
Obchodní Ústav Martina Kollára
Hodnocení
21star1stargraygraygray

One thought on “Obrovský podvod: Obchodní Ústav Martina Kollára v recenzi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *