(NE)ŠOK: Crypto Trader je podvod

Cypto TraderPozitivní recenze programu Crypto Trader v listu Daily Newsfeed vás nesmí přesvědčit o investování s tímto programem.

Jestli jste stejně jako já narazili na Crypto Trader prostřednictvím článku, který líčí, jak s ním lidé vydělávají peníze díky investicím do kryptoměn, měli byste brzy poznat, že vše není tak, jak se zdá.

Daily Newsfeed totiž není žádný skutečný list či internetové médium, je jen fake stránka s falešným článkem na podporu Crypto Tradera. Není to nezávislá publikace, jen vyvolává takové zdání a má vás přesvědčit. Aneb žádné stínové bankovnictví, které by mělo být uznáno zákonem, neexistuje.

O čem Crypto Trader je

RecenzeKrátce řečeno, Crypto Trader je podvod. Nemusíte mít s obchodováním žádné zkušenosti, abyste věděli, že zpětinásobit peníze během jednoho dne je něco naprosto nereálného, a to i na kryptoměnách.

Výjimečně nějaká kryptoměna může někdy udělat takový pohyb, ale rozhodně ho nebude dělat pravidelně a už vůbec ne každý den.

A když už někdo ví, jak vydělávat peníze obchodováním kryptoměn, nebude zadarmo sdílet svůj systém, protože by snížil jeho výkonnost. Leda by signály sdílel se zpožděním, aby stihl nakoupit před ostatními, což je ale nelegální manipulativní praktika.

Jak vysvětlili v této recenzi Crypto Tradera, tento podvod existuje v zahraničí už dlouhou dobu, pouze byl po čase přeložen do češtiny.

V odkazované recenzi najdete také důkaz, že recenze tohoto programu jsou podvodné, údajné zkušenosti uživatelů pocházejí z pera podvodníků a jsou doplněné o fotky z fotobank.

Skutečným cílem Crypto Tradera je vás obrat o peníze. Nejdříve vás budou chtít přesvědčit, že vám můžou zadarmo vydělávat peníze. Pokud jim uvěříte, přesvědčí vás, abyste poslali na účet u jimi vybraného brokera své peníze, abyste mohli začít obchodovat. Et voila, pokud to uděláte, je konec.

Systém vám žádné peníze nevydělá, naopak, prodělá, a vy je nikdy nedostanete zpět, protože účet budete mít u nějakého neregulovaného brokera bůhví odkud.

Hodnocení

Crypto Trader je podvod, je to způsob, jak vás neregulovaný broker obere o peníze.

Pokud si chcete obchodování s kryptoměnami vyzkoušet u brokera, udělejte na demo účtu u regulované společnosti.

S reálnými penězi začněte obchodovat, teprve pokud si budete jistí tím, co děláte.

Recenze
Datum
Název
Crypto Trader
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *