Kolik lidí uspěje při obchodování binárních opcí

sanceNarazil jsem na zajímavé statistiky pojednávající o úspěšnosti binárních obchodníků. Dá se z nich usoudit, jakou šanci máte uspět.

článku na A1Finance uvedli, že podle statistik broker GMO má v průměru kolem čtvrtiny obchodních účtů ziskovou bilanci na konci každého měsíce. Je to jen jeden broker, a ještě k tomu ze vzdáleného Japonska, přesto je to číslo zajímavé.

Protože žádný jiný broker takové statistiky neposkytuje, nezbývá než vzít za vděk tomuto číslo. Šance uspět 1:4 se nemusí zdát vysoká, ale podle mého názoru je. Protože podle obvyklého Parretova pravidla to obvykle bývá méně, 1:5, takže na binárních opcích máte nadprůměrné šance uspět a vydělávat si peníze.

Musíte si totiž uvědomit, že vydělávání peněz není v tržní ekonomice samozřejmostí, takže ať už se pustíte do podnikání, umění nebo třeba sportu, zdaleka nemáte zaručeno, že dosáhnete k úspěchu, který vás uživí.

A binární opce v tomto ohledu nejsou jiné, také nestačí podprůměrné výkony, poloviční nasazení a podobně. U nich je navíc hranice pevně daná, neexistuje nic jako částečný úspěch. Protože buď jste ziskoví, a pak můžete navyšovat investice do obchodů a zvyšovat své zisky, anebo ziskoví nejste a budete peníze ztrácet.

Také z tohoto pohledu je šance 1:4 poměrně vysoká, alespoň podle mého názoru. Klíčovou otázkou samozřejmě je, co dělí těch 25 úspěšných procent o těch 75 neúspěšných procent lidí. Podle mého je to úsilí, píle, trpělivost a vytrvalost.

Úspěchy se totiž zřídkakomu dostaví během pár týdnů, většina lidí musí testovat a postupně budovat svoji strategii, aby se dopracovala k něčemu ziskovému. A kdo u toho nevydrží dlouhodobě, neuspěje. Tak to chodí ve většině lidských aktivit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *