Jan Šrámek je podvodník – recenze 25.000 Kč Denně

25.000 Kč denněChtěli byste vydělávat 25000 korun denně a nic při tom nedělat? To vám nabízí Honza Šrámek. Už z podstaty této nabídky je zřejmé, že se jedná o podvod.

700.000 korun měsíčně díky tomu, že za vás bude obchodovat binární opce nějaký software, který můžete získat zadarmo aneb konec nezaměstnanosti v České republice. Šrámek kandiduje na státní vyznamenání. Ale dost sarkasmů.

Jan Šrámek

Jan ŠrámekŠrámek je samozřejmě jen fiktivní osobou, ke které podvodníci vymysleli příběh, jak se svým kamarádem bankéřem dal dohromady úžasný obchodní systém pro binární opce.

K tomu patří pohádka, že ho může získat zadarmo jen 45 lidí, kteří tak budou moct cokoliv, kupovat si domy, auta, dovolené…

A k tomu stupidní odůvodnění, že teď je software zadarmo, aby Šrámek získal reference pro jeho pozdější prodej za 16 tisíc. 16 tisíc korun za software, který vydělává 700 tisíc měsíčně? To je samozřejmě absurdní, takový software by stál miliony, nebo spíš desítky milionů. Jenomže žádný takový software neexistuje.

I když už někdo má výdělečný obchodní systém, nemůže vám zaručit, že bude fungovat až do konce vašeho života, jak tvrdí Šrámek.

25.000 Kč Denně

Takže co se stane, když se u Šrámka registrujete? Budete přesměrování na starý známý podvod Ultimate4Trading, který představuje asi to nejhorší, co jsem od podvodníků viděl. Tato obchodní platforma totiž má demo, ale to demo falšuje výsledky, takže to vypadá, že opravdu funguje.

Takže nezkušení lidé podlehnou, otevřou si reálný účet, pošlou na ně peníze a Ultimate4Trading jim je pak v mžiku prodělá.

Zkušenosti

25.000 Kč denně tak není ničím jiným, než tak zvanou landing page nebo funnelem (trychtýřem) pro Ultimate4Trading. Vtipné je, že Šrámek vypráví zcela jinou historku o vzniku tohoto softwaru, než jakou si vyslechnete přímo u Ultimate4Trading. Prostě lež za lží.

Recenze 25.000 Kč Denně na OpceBinarni.cz dodává důkaz, že zkušenosti a recenze s tímto systémem jsou zfalšované, takže Šrámkovi nelze věřit ani slovo.

Na A1Finance pak správně ve své recenzi upozornili, že by Šrámek musel být licencovaným investičním poradcem, aby mohl nabízet takový software, což samozřejmě není. Kdo za tímto podvodem ve skutečnosti stojí, zůstává neznámé.

Hodnocení

Honza Šrámek je podvodník a jeho 25.000 Kč denně není nic jiného, než tunel pro nové oběti Ultimate4Trading s falešným demem.

Pokud chcete vidět, jak binární opce skutečně fungují a jak se s nimi dají vydělávat peníze, vyzkoušejte si skutečné demo zdarma.

Recenze
Datum
Název
25.000 Kč Denně - Jan Šrámek
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *