Jak na obchodování

jak-obchodovatZatím jsem publikoval články, které pokrývají jednotlivé kapitoly obchodováním s binárními opcemi. Proto nebude na škodu, když teď udělám takové menší shrnutí.

Pokud jste dospěli k závěru, že si chcete obchodování vyzkoušet, měli byste začít výběrem brokera. To je firma, u které si otevřete účet a která vám obchodování umožní.

Určitě začněte tím, že si brokerovi řeknete o demo účet, abyste mohli trénovat bez rizika ztráty vlastních peněz. Ne demu probíhá vše jako ve skutečnosti, akorát peníze jsou virtuální.

Cílem pochopitelně je dospět při testování k ziskovým výsledkům. Jakmile dokážete alespoň měsíc obchodovat s průměrnou úspěšností nad šedesát procent, můžete uvažovat o přechodu na účet se skutečnými penězi.

Udělejte tak ale jen v případě, že vaše strategie je robustní, že neváháte při jejím používání a že nepochybujete o žádných obchodech, ani o těch, které jste nevzali. Potřebujete dosáhnout určité vyspělosti, než začnete obchodovat na živo.

Živé obchodování začněte s co nejmenšími částkami, což je zpravidla deset dolarů na investici. To znamená, že je vhodné mít na účtu minimálně 200 dolarů, raději víc, aby vaše riziko nebylo nepřiměřeně velké.

Už na demu totiž poznáte, že ziskové obchody střídají ztrátové, to je běžné. Musíte tedy být připraveni na ztrátové série, abyste je ustáli a mohli obchodovat dál. Klíčové je dodržovat váš osvědčený systém, kterému věříte, a nevybočovat neplánovanými obchody.

Z toho jasně vyplývá, že hlavní část úspěchu tkví v přípravách, těm věnujte nejvíce času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *