Inovativní podvod: Ultimate4Trading Czech

Ultimate4Trading CzechNetrvalo dlouho a do České republiky zamířil nový podvod ze zahraničí, jmenuje se Ultimate4Trading Cezch. Tentokrát se nedočkal kompletního překladu a nových falešných identit, jeho anglická verze jen dostala české titulky.

Jiným zemím a jazykům se dostalo větší pocty, třeba pro Francouze si zahrála nová skupina herců pod názvem Preditrend a místo podpůrného podvodu Startup365 přibyl Startup F5.

Ale zpět k Ultimate4trading Czech. Jedná se o obchodní systém na binární opce, který generuje signály, na které pak klikáte, aby se přetavily v obchody na vašem účtu u brokera. Podle autorů se jedná o velice ziskový systém, který se nakonec rozhodli poskytnout všem zadarmo, abychom všichni rychle byli milionáři. To je samozřejmě sarkasmus.

Proč je Ultimate4Trading Czech podvod

Na hlavní prvky, které dokazují, že je Ultimate4Trading podvod, upozornili v recenzi na A1Finance. Tím hlavním je demo, které přepisuje výsledky obchodů, a to samozřejmě ty ztrátové na ziskové, což je poměrně inovativní záležitost.

Takže když si demo vyzkoušíte, uvidíte váš účet s virtuálními penězi rychle růst a velmi pravděpodobně uvěříte, že je systém opravdu ziskový. O tom vás autoři také chtějí přesvědčit, protože potřebují, abyste si přes ně otevřeli účet u jejich brokera a složili na něj své peníze.

Když to uděláte a budete pak své peníze obchodovat stejným způsobem, jako jste Ultimate4Trading obchodovali na demu, zjistíte, že jsou výsledky úplně jiné a že proděláváte peníze.

Dalším důvodem, proč se této nabídce vyhnout, je skutečnost, že se jedná o kopii mezinárodního podvodu, jak už bylo řečeno v úvodu. Příběh je vždy úplně stejný, jen ho hrají jiní herci s jinými jmény. A občas se také mění název celého projektu.

Ale výsledek je vždy stejný, jste zavedeni na demo, které falšuje výsledky, takže jste sprostě obelháni.

Doporučení

Vyhněte se Ultimate4Trading Czech, protože je to podvod, který zneužívá binární opce. Tento systém není výdělečný, nýbrž prodělečný, takže do něj určitě nevkládejte své peníze.

Pokud je to vaše první seznámení s binárním opcemi a zaujaly vás, vězte, že pochopit jejich podstatu je velmi jednoduché. Můžete si vyzkoušet skutečné demo zdarma a uvidíte, jak se s nimi snadno obchoduje. Ovšem dosahovat zisků je už těžší, musíte se to naučit, což vyžaduje čas a učení.

Recenze
Datum
Název
Ultimate4Trading Czech
Hodnocení
11stargraygraygraygray

2 thoughts on “Inovativní podvod: Ultimate4Trading Czech

  1. Jako mě přišla umělá už celá ta jejich prezentace, týpek co si hraje na dobrodince a jeho xicht ale říká něco úplně jinýho….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *