Důkazy o podvodu ProfitSignalsPro

Na českém internetu se začala objevovat reklama na nový podvod zneužívající binární opce, jmenuje se ProfitSignalsPro. Je pod ním podepsaný Pavel M.

Pavel tvrdí, že jeho obchodní systém generuje velké zisky na binárních opcích, mělo to být v řádu desítek tisíc eur měsíčně. A ten svůj systém teď poskytuje zadarmo. Zní to jako pohádka? Také že to pohádka je.

Je mnoho důkazů, že je ProfitSignalsPro podvod, v recenzi na OpceBinarni to prokázali velmi dobře, ale já bych si dovolil předložit ještě pár dalších věcí.

ProfitSignalsProKdyž se podíváte na obrázek vpravo, uvidíte, že v přehledu výpisů z účtů je vidět i rok 2014, což zásadně odporuje tvrzení, že se jedná o přehled výdělků za rok 2015.

To by možná nebyl až tak podstatný detail, kdyby ovšem nebylo později ve videu vidět, že se jedná o stejné falešné výpisy, jako byly použité u SuperAlertsPro.

Takže tento detail představuje další důležité pojítko mezi těmito dvěma podvody. Ve skutečnosti je ProfitSignalsPro jen další vývojovou verzí stejného projektu, přičemž s tou předchozí jsou velmi špatné zkušenosti, lidé s ní ztratili peníze, stačí si přečíst diskuze.

Pavel M.Druhá věc, na kterou bych tu chtěl poukázat, je další jinde nezmíněné pojítko mezi oběma verzemi tohoto podvodu. A to že údajná fotka Pavla M. je stejná fotka jako použili u jména Thomas Leitner v německé verzi, která ovšem stále má původní název. Předpokládám, že přejmenování na ProfitSignalsPro přijde později.

Takže to máte další dva důkazy, že tu stojíte před podvodem, jehož jediným cílem je dotlačit vás k otevření obchodního účtu u Anyoption nebo EZ Trader. Když pak budete svůj účet obchodovat podle signálů ProfitSignalsPro, o své peníze přijdete.

Jak vždycky říkám, cesta k ziskům na binárních opcích vede přes tvrdou práci, musíte si postavit a řádně otestovat svojí vlastní strategii, což se dá udělat jedině na demo účtu, kde nic neriskujete a se kterým můžete kdykoliv skončit, aniž byste přišli o jedinou korunu.

Recenze
Datum
Název
ProfitSignalsPro
Hodnocení
21star1stargraygraygray

One thought on “Důkazy o podvodu ProfitSignalsPro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *