Bitcoin Revolution recenze – strašný podvod

Pokud jste někdy chtěli vydělávat peníze na kryptoměnách, buďte si jistí, že Bitcoin Revolution není ta správná cesta.

Bitcoin Revolution je podvodAsi většina lidí slyšela o tom, jak v nedávné minulosti spousta lidí vydělala miliony na kryptoměnách, zejména na bitcoinu. To pochopitelně vyvolalo velký zájem a ještě větší počet lidí se snaží tento úspěch zopakovat.

A toho se snaží využít podvody jako Bitcoin Revolution, který je předmětem této recenze. Ten slibuje obchodní systém, který automaticky bude vydělávat peníze právě na bitcoinu.

Představa je to tedy lákavá, že vám nějaký software bude sám obchodovat účet a vydělávat peníze. Ale…

Bitcoin Revolution je podvod

Ve skutečnost tento software peníze nevydělává, ale prodělává. Podvodníci, kteří ho stvořili, ho mají jen jako nástroj, s jehož pomocí z vás chtějí dostat vaše peníze. V podstatě jde o sprostou krádež, a všechno, co vám napovídají, je jen lež.

Bitcoin Revolution v recenzích

V českém internetu je bohužel mnoho falešných zkušeností s Bitcoin Revolution a recenzí, které falešně tvrdí, že s tímto programem vydělávají peníze lidé jako Petr Kellner, Pavel Nedvěd nebo Bolek Polívka. Všechno jsou to falešné články a tito lidé s tímto programem nemají nic společného.

Detaily o Bitcoin Revolution najdete v tomto článku, který patří mezi ty skutečné recenze, které o tomto systému říkají pravdu.

Co můžete čekat

Bitcoin Revolution vás chce obrat o peníze. A to tak, že vám řekne, že pokud vám má vydělat peníze, musíte vložit své vlastní peníze na účet u předem vybraného neregulovaného brokera. Pokud to uděláte, tak o ně přijdete.

Těžko pak budete hledat, kdo vůbec vaše peníze získal, natož abyste je pak dostali zpět. Takhle funguje mnoho podvodů, konkrétně tento typ jako první ukázal Bitcoin Code. Ostatní ho následují, kopírují a jen mění jména, protože negativní recenze se vždy začnou rychle množit, takže je třeba začít odznovu.

Hodnocení

Bitcoin Revolution je podvod, nikdo s ním peníze nevydělává, ani vy nebudete. Žádné peníze s ním neinvestujte, jinak o ně přijdete!

Pokud chcete zkusit vyděláva peníze na cenových pohybech kryptoměn, začnete na demo účtu u regulovaného brokera. Trénovat budete s virtuálními penězi.

Obchodování s reálnými penězi vyžaduje dobrou strategii a chápání rizik.

Recenze
Datum
Název
Bitcoin Revolution
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *