Binatex je spojený s podvody!

Binatex brokerV této recenzi zkušeností s brokerem Binatex popíšu příběhy Richarda Horáčka z Plzně a Jana Nováka.

Pravidelně na mě vyskakují reklamy, které odkazují na příběhy údajně velmi úspěšných mladých lidí, kteří rychle zbohatli. Patří mezi ně zmínění Richard Horáček a Jan Novák.

Jejich příběhy jsou vždy velmi podobné, nedařilo se jim, nashromáždili dluhy, studovali na univerzitě, měli nemocné rodiče, atd. Ale pak rychle zbohatli obchodováním binárních opcí a všechno bylo dobré.

Podvodné reklamy na Binatex

Richard Horáček je podvodníkDalším společným prvkem těchto příběhů je, že všichni aktéři vždy údajně zbohatli obchodováním u brokera Binatex. Kromě reklam, které jsem sám viděl, jsou i další, jako Jana Janečková, Jana Petrová a Binatex. V odkazované recenzi ale najdete důkazy, že se jedná o vymyšlené příběhy, nic skutečného.

A to samé platí pro Horáčka a Nováka, které jsem viděl já. Podívejte se na příklad na obrázek. Fotka mladíka u ferrari patří ve skutečnosti jakémusi Timothy Drakemu, tedy žádnému Horáčkovi z Plzně. To je jasný důkaz.

Ale ono stačí s trochou přemýšlením si přečíst ty údajné články o těchto lidech v Business Events a BinOption mail. Mají popisovat příběh Čechů, přitom se v nich píše o tom, jak neměli na školné a na léčení rodičů, jak jako poslíčci inkasovali dolary za dovezenou pizzu atd.

Zjevně se jedná o pouhé překlady příběhů, které byly vymyšlené v zahraničí. Navíc ne úplně zdařilých překladů, protože třeba Horáček chvílemi o sobě píše jako o ženě. Zkrátka typický podvodnický mišmaš.

A jeho cílem je vás přivést k brokerovi Binatex, abyste si u něj otevřeli obchodní účet a začali obchodovat. Pokud to uděláte podle jimi dodaného návodu, můžete si být jistí, že své peníze proděláte, protože obchodování je ve skutečnosti podstatně složitější.

Proč ne Binatex

Kromě toho, že Binatex zjevně využívá podvodnou reklamu, aby získal nové zákazníky, jeho zásadním problémem také je, že nesmí poskytovat své služby v České republice, protože na to nemá licenci. Ostatně upozornila na to přímo sama Česká národní banka.

Z pohledu Čechů se jedná o neregulovaného brokera, takže byste u něj neměli obchodovat. Byli byste u něj vystaveni vyšším rizikům, než u brokera regulovaného.

Hodnocení

Binatex je broker, který nemá oprávnění poskytovat své služby na našem území. K tomu používá podvodné reklamy s fiktivními příběhy o rychle zbohatnuvších lidech, které mají za cíl vás oklamat.

Pokud skutečně chcete obchodovat binární opce, otevřete si bezplatné demo u regulovaného brokera.

Na demu se učte a trénujte, dokud nebudete mít ziskovou strategii. Do té doby nemá smysl obchodovat se skutečnými penězi.

Recenze
Datum
Název
Binatex
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *