Binární opce recenze – jak jsem začal vydělávat

zisky
Můj letošní nejdivočejší den byl 6. ledna, ale dopadl dobře.

V tomto článku bych chtěl shrnout svůj příběh o tom, jak jsem se k obchodování neboli tradingu dostal, jak jsem v něm postupoval a kam jsem se dostal.

Binární opce jsem objevil v roce 2014, někdy na jeho začátku, a zaujala mě především jejich jednoduchost. Dozvěděl jsem se o nich prostřednictvím spamu, který jsem dostal do emailové schránky. Už si nepamatuju, od koho byl, ale byl to jeden z těch podvodníků, které dnes dobře známe.

Tušil jsem, že obchodování nebude tak jednoduché, jak bylo popisováno, takže jsem se do něj pustil opatrně. Už párkrát jsem koukal do finančních grafů, a tak jsem to udělal znovu, ale tentokrát s novým pohledem, že už nemusím uvažovat o velikosti cenových pohybů, ale jen o směru.

Pár týdnů jsem si hrál s grafy a vymyslel jsem si poměrně jednoduchý systém. Často jsem slyšel, že je vždy třeba obchodovat s trendem, ale já obchoduji obojí, s trendem i proti němu, když mi systém naznačí, že by se mohl otočit.

Binární opce recenze mého systému by byla velmi krátká, používám jen dva klouzavé průměry, abych měl základní orientaci, a pak hledám formace, které mi přijdou zajímavé. Nemám je přesně popsané, to se prostě musí nakoukat. Musíte delší dobu koukat do grafů a sledovat chování ceny ve vztahu k těm průměrům, jak se odráží, jak je překonávají a podobně. Když pak vidím něco, co se mi líbí, beru obchod.

Úspěšnost nemám nijak zázračnou, dlouhodobě 65 procent, ale to mi nevadí, protože účet pomalu roste, a to je důležité. Chce to trpělivost a čas, někdy jsou dny, kdy nemám žádný obchod, jindy nevím, co vzít, abych nebyl v moc obchodech najednou (příklad na obrázku). Protože vždy myslím na to, co by se stalo, kdyby ani jeden z nich nevyšel.

No abych dokončil svůj příběh, tak po hraní si s grafy jsem si prošel binární opce recenze brokerů a vybral si Topoption, u kterého po celou dobu obchoduju a jsem spokojený. Pár dní jsem si ověřoval svůj systém na demu, a když jsem si ho potvrdil, přešel jsem na live. A to je moje rada na závěr, nezačínejte obchodovat hned na živo, musíte nejdřív vědět, že váš systém nese zisky.

One thought on “Binární opce recenze – jak jsem začal vydělávat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *