Binární opce – podvody

Na internetu můžete najít mnoho stránek o binárních opcích, které jsou podvodné, to ale neznamená, že jsou podvod také samotné binární opce.

Žádný výrobek, služba nebo produkt si nemůže vybrat, kdo se bude k němu hlásit nebo ho doporučovat. Kolem aut se také točí řada podvodníků, kteří prodávají kradené vozy, stáčejí tachometry a podobně. To ale neznamená, že auto jako takové je podvod. Ne, je to velmi užitečný dopravní prostředek, který někteří dokáží zneužít. U obchodování je to stejné.

Ano, jsou tu lháři, kteří vám budou tvrdit, že na binárních opcích vydělávají statisíce eur a že jim trvalo jen pár týdnů, než se na taková čísla dostali. Také vám budou říkat, že se stačí držet jejich rad, abyste byli stejně úspěšní. Všechno to budou lži, ale lži o jejich příběhu, nikoli o podstatě samotných binárních opcí.

Ty jsou zcela běžným a standardním finančním nástrojem, který využívají nejen obchodníci jednotlivci, ale také banky, fondy, pojišťovny a další finanční instituce. Je plně regulovaný, podléhá dozoru a není na něm nic tajného.

Pro nás, řadové obchodníky, přinášejí celou řadu výhod, především velkou jednoduchost a srozumitelnost, takže je můžete velmi rychle pochopit. Přinášejí nám pojistku v tom smyslu, že při obchodování nikdy nemůžeme ztratit víc, než jsme investovali, což u ostatních nástrojů neplatí.

Binární opce podvod tedy určitě nejsou. Jsou nástrojem, který velmi přibližuje obchodování normálním lidem a umožňuje jim vydělávat peníze. Ne milióny ze dne na den, ale pokud jim budete věnovat čas a píli, můžete se to naučit a být ziskoví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *