Binární opce – diskuze obchodníků

Obchodování binárních opcí je poměrně samotářská činnost, pokud blízko sebe nemáte někoho, kdo se mu věnuje také. Ale to bývá spíše výjimka. Proto není špatné si pro názory ostatní přečíst různé diskuze, ať už pod články nebo třeba v diskuzním fóru.

V této souvislosti bych ale chtěl upozornit na jednu věc. Žijeme ve světě, kterému dominuje marketing, takže na všechno musíte hledět s patřičným odstupem a trochu kriticky. Když někde někdo něco vychvaluje do nebes, zkuste si najít další názory a udělejte si srovnání.

Platí to zejména o obchodních strategiích a systémech. Když někdo někde prezentuje svůj systém a říká o něm, že vydělává velké peníze, není nic špatného na tom si ho vyzkoušet, ale na udělejte to na demu! Neriskujte hned své vlastní peníze.

Tím chci říct, že diskuze na téma binární opce můžou být zkreslené zájmy té či oné strany, ať už to bude broker, nebo třeba člověk, který je placený za to, aby mu dělal reklamu. Takže se nebojte svého vlastního úsudku, pokud se vám něco nezdá, ověřte si to. Pokud vám něco nefunguje, tak je to asi nefunkční věc, i když o ní autor říká něco jiného.

Diskuze tedy můžou být zdrojem cenných informací a zkušeností, ale musíte je umět filtrovat.

2 thoughts on “Binární opce – diskuze obchodníků

  1. Zdravím, osobně mě celkem zajímají akcie. Zajímalo by mě, proč jste se rozhodl pro binární opce?

    1. Zdravím, protože binární opce jsou mnohem jednoduší, podle mě je snazší pro ně postavit ziskovou strategii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *