Binární opce demo bez vkladu

Binární Opce Demo Bez VkladuČasto se mě čtenáři ptají, jestli nevím o možnosti, kde získat binární opce demo bez vkladu. Odpovědí jim je, že zatím vím jen o jednom seriózním brokerovi, který ho nabízí, je to IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení).

Je důležité mít demo u regulovaného a seriózního brokera, vysvětlim proč. Před časem se mi někdo zmiňoval, že narazil na možnost mít jakýsi virtuální účet pro trénink, platforma se ale značně lišila od toho, co standardně nabízejí brokeři. Přechod k živému obchodování tak byl těžší a některé věci se musel učit znovu. Navíc pak u svého makléře narazil na jiný výpočet uzavírací ceny, což ho značně zaskočilo, a musel přecházet jinam a celý proces podstupovat znovu.

Proto doporučuji si otevřít demo účet tam, kde hodláte pak i obchodovat skutečné peníze, osobně mám prověřené tyto brokery binárních opcí. Přechod mezi účty pak bude hladký a nic vás nezaskočí. Přípravy tak splní svůj účel.

Někteří brokeři sice chtějí, abyste si otevřeli reálný účet a vložili na něj peníze, aby vám k němu dali demo zadarmo, ale stačí si uvědomit, že ty peníze nemusíte nikdy obchodovat. Takže pokud při zkoušení nanečisto zjistíte, že se obchodování nechcete věnovat, můžete účet uzavřít a peníze si stáhnou peníze, takže vás to nebude nic stát.

Proto nemusíte za každou cenu trvat na demo účtu bez vkladu, protože u všech brokerů můžete dostat cvičný účet, který je ve finále zadarmo.

Recenze
Datum
Název
Demo bez vkladu
Hodnocení
51star1star1star1star1star

14 thoughts on “Binární opce demo bez vkladu

  1. Dobrý den.
    Zajímalo by mě, jak si otevřít demo účet a jestli se s ním zachází, jako s reálným. Děkuji

  2. Dobrý den pane Petře Dvořáku. Chci se vás zeptat, jakého brokera by jste mi doporučil, jsem začátečník. Děkuji

  3. Ještě něco. Mám dotaz ohledně poslání peněz na účet. Chci poslat poštovní poukázkou A částku 4000 Kč, na účet. Chtěl bych, aby na účet přišli peníze v amerických dolarech. Je to možné?? Děkuji

  4. Prosím, ještě něco bych potřeboval. Kde mám vzít číslo účtu na top Option, protože to chci poslat složenkou.

    1. Po přihlášení k účtu Topoption klikni na “Vklad” nebo “Vložit prostředky na účet” a tam na bankovní převody, jsou tam instrukce.

  5. Demo bez vkladu ma tez broker IQ Option. Ma peknou platformu s grafy, do kterych si muzete pridat zakladni indikatory. Demo je casove neomezene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *