Broker / Demo

Brokeři

Pokud se ptáte, kde obchodovat binární opce, tak u brokera. Je to společnost, u které si otevřete účet a která vám obchodování umožní, jak na demo účtu, tak na reálném účtu se skutečnými penězi.

Zde je seznam důvěryhodných makléřů, všechny firmy jsou plně regulované v rámci Evropské unie a mají licenci České národní banky. V tabulce vidíte, jaký je zapotřebí minimální vklad pro otevření účtu a jaká je minimální investice do obchodu.

Brokery na binární opce uvádíme tři, ale je jich pochopitelně mnohem víc. Bohužel jich je hodně nespolehlivých, takže se vyplatí si vybírat jen mezi těmi ověřenými. V každém případě chtějte plně regulovanou společnost, abyste měli jistotu, že o své peníze nepřijdete.

Demo kryptoměny, binární opce, CFD

Všichni brokeři vám umožní si vyzkoušet binární opce, kryptoměny a Forex na demu neboli testovacím účtu, kde obchodujete s virtuálními penězi a nic neriskujete. Většina ale po vás bude chtít, abyste si nejdřív otevřeli účet skutečný a vložili na něj peníze. Jen jeden broker nabízí demo zdarma bez povinnosti vložit peníze na skutečný účet.

BrokerMin. vkladMin. obchodPojištěný vkladRegulaceČeštinaDemo bez vkladu peněz 
IQoption$10$1AnoAnoNeAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři. CFD jsou komplexní nástroje a kvůli velké páce existuje vysoké riziko, že s nimi rychleji ztratíte peníze. 74 až 89 procent účtů retailových investorů ztrácí při obchodování s CFD peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují a jestli si můžete dovolit riziko přijít o peníze.

One thought on “Broker / Demo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *