Binární obchodování

obchodování binárních opcíUž téměř dva roky obchoduju binární opce a na svém blogu bych se rád podělil o své zkušenosti. Podobně jako mnozí ostatní jsem se k nim dostal víceméně náhodou přes stránky, které slibovaly obrovské zisky během velmi krátké doby.

Brzy jsem zjistil, že to samozřejmě takhle jednoduché není, nicméně také jsem si potvrdil, že se jedná o skutečnou příležitost vydělat peníze. Proto jsem se rozhodl tomu věnovat více času, začal jsem sbírat informace a studovat, respektive trénovat a připravovat se na živé obchodování.

No a dnes už delší obchoduju ziskově, i když některé týdny mívám slabší až ztrátové, celkově je vývoj pozitivní. Binární opce můžou nadělovat velmi hezké výsledky, ale dokážou být také kruté, občas mám čtyři až pět ztrátových obchodů za sebou, a to zabolí. Na druhé straně také mívám série ziskových obchodů, rekord mám devět, což jsou zase emoce z druhé strany.

Snažím se binární obchodování vnímat mechanicky a nepodléhat emocím, protože jde o statistiku, a ta je na mé straně, alespoň doufám, protože se úspěšností obchodů blížím 70 procentům. Když to takhle vydrží, účet bude hezky růst.

Trochu nepohodlné z hlediska psychiky je, že vám nikdo neřekne nebo nezaručí, že vám váš přístup bude generovat pořád stejné výsledky. V obchodování jsme každý víceméně sám, úspěšní své systémy nesdílejí, aby je nehrozili, a vám to pak dojde taky, že když obchodujete ziskově, nechcete říct světu, jak to děláte. Proto se předem omlouvám, ale nečekejte tu ode mě konkrétní rady, jak obchodovat binární opce, ale spíše se budu snažit nastínit směr, který mě přivedl tam, kde teď jsem.

Tolik pro začátek. Kdo stále váháte, jestli to zkusit, zkuste to. Určitě ne hned s živými penězi, aby případné ztráty neboleli. Když byste pak zjistili, že to není pro vás, můžete toho nechat bez ztrát a věnovat se něčemu jinému. Mně se na tom hodně líbí fakt, že stačí pár hodiny denně z domova a mám „odpracováno“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *