5 důvodů, proč je Czech Method podvod

Czech MethodNová metoda slibuje obrovské zisky z obchodování binárních opcí, jmenuje se Czech Method (Česká metoda). Představuje ji Jakub Petrák.

Samotná prezentace Czech Method je tak špatně provedená, že je na první pohled zřejmé, že se jedná o podvod. Potvrzuje to i článek Směšný podvod Czech Method v recenzi na CZinvestor.cz.

Shrňme si důvody, proč je Czech Method podvod.

1. Musíte platit

Petrák slibuje, že vám Czech Method vydělá hned v prvním měsíci stovky tisíc eur, nebo vám zaplatí 10 tisíc eur ze svého. Jenomže ve skutečnosti budete platit jen vy. První, co musíte po registraci udělat, je vložit peníze na účet u vybraného brokera, jinak se k obchodnímu systému vůbec nedostanete.

2. Petrák, Horák nebo Petrů?

Ve videu se mluvčí představuje jako Jakub Petrů, zatímco na stránce je vedle fotky údajného tvůrce tohoto systému k vidění jméno Jakub Petrák a Tomáš Horák. Stejná tvář, ale dvě různá jména, což dobře svědčí o podvodu.

3. Falšované výsledky a výpisy

Ve videu České metody jsou k vidění různé obrázky obchodních účtů na binární opce a bankovních účtů. Sice ukazují velké sumy peněz, ale jsou zfalšované. V jednu chvíli je dokonce vidět, že jméno Jakub Petrů bylo editaci přidáno a překrývá jiné jméno, které na místě bylo původně.

4. Kopie zahraniční verze

Recenze Czech MethodDalší z významných důkazů představuje skutečnost, že tento projekt existuje i v mnoha zahraničních verzích, přičemž příběh a sliby jsou vždy identické, jen se mění obličeje a jména.

Je to tedy mezinárodně kopírovaný podvod, který se snaží přiživit na binárních opcích.

5. Regulace a licence

Czech metod je systém pro obchodování binárních opcí, což je investiční činnost, která podléhá mezinárodní regulaci. Pokud ho chce někdo nabízet, musí mít licenci od ČNB nebo jiného regulačního orgánu v Evropské unii. Jenomže na stránkách České metody chybí jakékoliv kontaktní údaje a informace o licenci.

Shrnutí

Czech Method (Česká metoda) je podvod, který dobře znají v zahraničí, mají s ním četné zkušenosti, proto si lze v mnoha recenzích ověřit, že prodělává peníze.

Binární obchodování je investiční činnost, která může peníze vydělat, ale i prodělat. Jak by se mohlo dařit vám, si můžete vyzkoušet na bezplatném demo účtu, a pak se rozhodnout, jestli je to něco pro vás.

Recenze
Datum
Název
Czech Method
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *