5 důkazů, že je Easy Cash System podvod

Milan-ThomasAť už jde o jména Milan Thomas, Pavel Knapec, Pavel Tůma nebo Tomáš Mikluš, tato recenze dokazuje, že je Easy Cash System podvod.

Easy Cash System neboli Systém ľahkých peňazí má být blíže nespecifikovaný systém na vydělávání peněz. Jeho prostřednictvím máte dokázat vydělávat více než 3500 euro měsíčně, a to jen za pár hodin práce denně.

Easy Cash recenze

Je bohužel naprosto zřejmé, že je Easy Cash System podvod, který zneužívá investiční obchodování. Tady je 5 důkazů.

  1. Easy Cash System má stránky v několika jazycích, přičemž pokaždé je příběh a produkt stejný, ale jméno hlavní postavy se mění: Pavel Tůma, Tomáš Mikluš, Arvydas Marčiulis.
  2. Ze zkušeností lidí, kteří systém zakoupili, vyplývá, že se jedná o bezcenné DVD, které ani není v češtině.
  3. Easy Cash System funguje na stejné doméně jako Milan Thomas, který je podvodník nabádající k burzovnímu obchodování podle nefunkční strategie.
  4. Také Milan Thomas má stránky v mnoha jazycích, přičemž u stejného příběhu a fotky najdeme různá jména, jako Pavel Knapec, Santeri Tuulola nebo Aleksandar Petrović.
  5. Na stejné doméně existují stránky se jménem Milan Thomas ale jinou fotkou.

Z toho vyplývá, že se všemi výše uvedenými systémy stojí stejní lidé, kteří si vymysleli příběh o zbohatnuvším člověku, kterému vymýšlejí různá jména v závislosti na jazyku textu. Je to něco podobného jako Martin Kollár.

Pokud jde o samotné obchodování, podle Thomase máte obchodovat Forex tak, že když cena dlouho klesá, máte nakupovat, protože už určitě poroste. To je ale samozřejmě nesmysl, správně odhadnout moment obratu je složitá záležitost. Pro začátečníky je lepší se snažit svézt s trendem.

Hodnocení

Easy Cash System je podvod, který vás tak akorát připraví o peníze. Rozhodně neinvestujte peníze Thomasem, Knapcem či Miklušem.

Abyste dosahovali skutečných zisků, je třeba se nejdříve naučit obchodovat s virtuálními penězi, k tomu slouží demo účet zadarmo.

Recenze
Datum
Název
Easy Cash System
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *